Posta Zayi İlan

Posta zayi ilan servisi ile kaybettiğiniz eşya ya da evraklarınız için kayıp ilanı verebilirsiniz. Fatura, irsaliye, nüfus cüzdanı, ehliyet gibi resmi önem taşıyan evrakların kabolması halinde, ilerde oluşabilecek yasal yükümlülüklerden kaçınılması için verilir.

Posta Zayi ilan günlük çıkan ilanlardır. Önemli bi evranığınız kayboldujtan sonra en kısa sürede verilmelidir. Zayi ilan fiyatları ilanda yer alan kelime sayısına göre belirlenir. Örneğin, kaybetmiş olduğunuz kimlik kartı üzerinde, sahtekar yada dolandırıcıların işlem yapılmasını önlemek yada yapılmış olsa dahi geçmiş dönemde kimliğinizin kaybolduğunu / çalındığını ıspatlamak adına oldukça önemlidir.

Nüfus Cüzdanı , Kimlik Kayıp İlanı , Ehliyet, Sürücü Belgesi Kayıp İlanı, İşyeri personel kimliği Kayıp İlanı, Su Güvence Makbuzu Kayıp İlanı, Askeri Kimlik Kayıp İlanı, Kurum Kimliği Kayıp İlanı, Personel Kimliği Kayıp İlanı, Diploma Kayıp İlanı, Geçici Mezuniyet Belgesi Kayıp İlanı, Öğrenci Kimliği Kayıp İlanı, İ.E.T.T Akbil Kayıp İlanı, Ruhsat Kayıp İlanı, Yazarkasa Kayıp İlanı, Plaka Kayıp İlanı, Pasaport Kayıp İlanı bu ikan grubu içerisinde yer almaktadır

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp