Posta Vefat İlanları

Posta gazetesi vefat ilanları ile, sevdiklerinizin vefatının ardından verilen sosyal ilanlardır. Daha çok duyuru ilanı olarak da bilinirler. Vefat eden kişinin ölüm haberini geniş kitlelere bildirmek için en etkili yöntemdir. Sevdiklerinizin yada değer verdiğiniz insanların vefat haberini Posta Gazetesi’nde yayımlatabilirsiniz. Sitemizde yer alan ilan formunu doldurarak hızlı ve kolay bir şekilde vefat ilanı verebilirsiniz.

Posta gazetesi vefat ilanları çerçeveli ilanlardır. İlan tasarımlarınız ajansımız grafikerleri tarafından tasarlanır. Tasarımı yapılan vefat ilanı onayınıza sunulur. Vefat ilanına onay vermeniz hainde baskıya alınır. İlanlarınızda vefat eden kişinin resmini kullanabilirsiniz. Onayını verdikten sonra ödemesini kredi kartı ya da sitemizde Hesap Numaraları sayfamızda bulunan IBAN bilgilerimize banka transferi ile gönderebilirsiniz.

Vefat ilanlarınızı tüm Türkiye’de yayınlatacabileceğiniz gibi dilerseniz sadece birbölgede de yayınlatabilirsiniz. İlanlarınızın bir sonraki gün yayınlanması için posta vefat ilanınızı en geç 17:30’a kadar onaylamanız gerekmektedir.

Yorum yapın

Hemen Ara
WhatsApp